ACRUX

  • Kategori: Heykel
  • Ebatlar: 13x50 cm
  • Eser Adedi: Orijinal Eser
  • 485,00TL

TASARIM HİKAYESİ

QUINQUE DUVAR AKSESURLARI SERİSİ

Duvar aksesuarları serisi QUINQUE tarafından tamamı el işçiliği ile tasarlanmıştır. Farklı yerleşimler ile evinizde ilginç enstalasyonlar yaratabilirsiniz. Evlerinizin duvarlarını süsleyerek hem etnik hem de modern bir dokunuş için yepyeni bir alternatif. Her bir duvar süsü serinin kaçıncı adedi olduğunu ve sanatçının adını taşıyan küçük bir künye içerir.

 DETAYLAR

ACRUX: Güney haçı (Crux) takımyıldızındaki en parlak ve gece gökyüzündeki en parlak on ikinci yıldız. Acrux yaklaşık 0.76 kadir olan görünür parlaklığıyla Alfa Centauri'nin güneyindeki en parlak yıldızdır. Güney gökkutbuna yakın bir takımyıldız, koor. (1230, -60). Bu takımyıldız güney kutbunun işaretçisi olan yıldızları kapsar ve takımyıldızların en küçüğüdür. Eski denizciler bu takımyıldızı seyirlerine gönderilmiş iyi bir kehânet olarak görürlerdi. İlk defa 1624 yılında Bartsch tarafından çizilmekle beraber 1679 yılında ayrı bir takımyıldız olarak tanımını yapan Augustin Royer adında bir Fransızdır.

 TEKNİK ÖZELLİKLER

ÜRÜN:                                                  Acrux

SERİ:                                                     Atlas

TASARIMCI:                                         Murat Çakan

ÜRÜN EBAT:                                         13 x 50 cm

MATERYAL:                                          Materyal: Pirinç, Pamuk

İP TİPLERİ:                                             Gri : %100 Pamuk

TEKNİK:                                                 El Yapımı

BAKIM:                                                 Nemli bezle siliniz. Yıkama yapmayınız! Tarakla düzeltiniz. Direkt ve sürekli güneş ışınlarına maruz bırakmayın!

MONTAJ:                                             Duvar montaj parçaları ürün ile birlikte

ÜRÜN KODU:                                       QWHACRUX

KARGOYA TESLİM SÜRESİ:                  5 İş Günü

NOT:  Ürünlerin tümü el yapımızdır ürünler farklılık gösterebilir. Metal kısımları verniklenmiş olsa da zaman içinde kararma yapabilir.

 KARGO

KARGO TESLİM SÜRESİ:                      5 İş Günü


PRODUCTS STORY

Wall Hanging Series designed  as  wall accessories by Quinquin Design. Wall Hanging Series are all handmade. You can create interesting installations in your home with different layouts. A new alternative to decorate the walls of your home by both ethnic and modern touches. As a result of the artistic technique of wall hanging, each ornement is different and each edition will be special for you.

 DETAILS

ACRUX: Alpha Crucis is a multiple star system located 321 light-years from the Sun in the constellation of Crux and partof the asterism known as the Southern Cross.With a combined visual magnitude of 0.76, it is the brightest star in Crux and the13th brightest star in the night sky.It is the southern most firstmagnitude star, just a little more southerly than Alpha Centauri. A constellation near the southern sky, koor. (1230, -60). This constellation covers the stars of the south pole and is the smallest of constellations. Old marines would see this constellation as a good prophecy sent to their cruises. It is a Frenchman named Augustin Royer who was first portrayed by Bartsch in 1624 as a separate constellation in 1679.

TECHNICAL SPECIFICATIONS

ITEM:                                                    Acrux / Wall Accessories

SERIES:                                                 Atlas

PRODUCT CODE:                               -

DATE:                                                  2017

DESIGNER:                                         Murat Çakan

SIZE:                                                    13 x 50 cm

TECHNIQUE:                                       Handmade

MATERİAL:                                          Brass, Cotton

YARN TYPE                                          GREY: % 100 Cotton

MAINTENANCE:                                 Clean the dust off with a dry cloth. Protect the product against shocks. Do not expose to direct and constant sunlight! Wipe with a dampened cloth. Do not wash (The lines used were 100% cotton.) Comb to straighten.

 CARGO

CARGO DELIVERY TIME:                  5 Weekday


Etiketler: quinque, quinquedesign, duvar aksesuarı, heykel, wall, wallhanging, sculpture, fiberart, art, fiber, line, çizgi, interior, decor, decoration, minimal, contemporary, modern, wallart,