Sanatbulur.com üzerinden satın aldığınız eserleri, kargoyu kabul ettiğiniz tarihten itibaren 14 (ondört) gün süresince, eserin hiçbir zarar görmemiş olması koşulu ile herhangi bir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün ile ilgili en altta bulunan formu doldurmanız gerekmektedir. Ekibimiz formu doldurup göndermenizin ardından sizinle iletişime geçecektir. Lütfen formu doldurmadan önce aşağıdaki “Eser İade Koşulları”nı okuyunuz. Formu göndererek bu koşulları kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.


Eser İade Koşulları


- Teslimatı gerçekleşen ürünü yukarıda belirtilen süre içinde iade etmeden önce, aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Ürünün iadesi işlemlerine ilişkin detaylı bilgi formun doldurulmasını takiben  tarafınıza iletilecektir.


- İadeye ilişkin kargo masrafı tarafınıza aittir.- Sanatbulur.com eserin kendisine ulaştığı ve eserin zarar görmediğinin teyit edildiği günden itibaren 14 (ondört) gün içinde iadeye konu ürünün bedelini ödeme şekline uygun bir şekilde tarafınıza iade edecektir.


- Siparişini verdiğiniz eserin tarafınıza teslimi sırasında zarar görmüş paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer eserde herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü lütfen teslim almayınız. Eser veya eserlerin tesliminden sonra kargo firması görevini tam olarak yerine getirmiş kabul edilir.